Реклама в Facebook

В останнє десятиліття соціальні платформи в Інтернеті відкриває все більше коло користувачів. На початку соціальних мереж це були в основному молоді люди, але тепер і інші вікові категорії все частіше заводять акаунти в мережах.

Соціальні мережі стали важливим маркетинговим інструментом для компаній і Facebook є не тільки самої «крутий» платформою, але і стратегічно корисним інструментом для залучення нових клієнтів та подання продуктів і послуг.

Види реклами в Фейсбуці

Існує кілька видів реклами реклами в фейсбуці. Формати включають показ зображень, слайд-шоу, відео або колекції матеріалів. Також матеріал може являти собою просто красиво оформлений слоган з хештегом. Ви можете дізнатися, скільки коштує реклама в фейсбуці, попередньо визначивши цілі рекламної кампанії та її терміни.

Таргетована реклама на Facebook

Таргетована реклама на Facebook – це максимально ефективна адаптація оголошень до змісту цільових сторінок і бажаних цільових груп. Реклама розміщується таким чином, щоб вона була якомога більш актуальною для відповідної аудиторії і показувалася тільки потенційним зацікавленим сторонам.

Налаштування реклами в Facebook

Компанія Neoagency надає професійну настройку таргетингу в фейсбуці для будь-якого типу бізнесу – починаючи від ФОП та закінчуючи корпоративним просуванням. Налаштування включає в себе кілька етапів, які залежать від конкретного виду бізнесу.

Визначення мети реклами

Якщо ви хочете залучити нових клієнтів, передплатників або збільшити впізнаваність бренду, таргетована реклама facebook підходить для цього найкраще. Ми допоможемо вам сконцентрувати бюджет в найбільш перспективному напрямку, відповідно до довгостроковими цілями бізнесу.

Вибір цільової аудиторії

Після проведення різнобічного аналізу вашого продукту і ЦА, ми запропонуємо найбільш її відповідні сегменти. Правильний вибір цільової аудиторії для реклами на фейсбук дозволить швидко отримає Ліди, а потім перетворити їх в постійний пул клієнтів.

Місце показу

Залежно від вибору цільової аудиторії, ви можете вибрати різні місця показу. Це може бути як загальна стрічка новин, так і колонки сайту або розділи Audience Network і Instant Articles.

Налаштування бюджету

Обсяг реклами в facebook та її вартість слід розраховувати виходячи з бізнес-цілей кампанії та місць показу. Якщо, наприклад, вам потрібно підвищення впізнаваності бренду, подія для оптимізації обійдеться дешевше, ніж в разі постійного і безперервного збільшення кількості лідів.

Підбір рекламного формату під ваш бізнес

Цільова аудиторія визначає і формат реклами. Провівши аналіз ЦА, ми порекомендуємо і розробимо для вас найбільш підходящий тип контенту – починаючи від оптимізованих текстових оголошень і закінчуючи креативними банерами і відео.

Переваги роботи з ведення реклами в Facebook в Neoagency

Наша команда професіоналів має досвід ведення сотень успішних проектів на фейсбук і пропонує тільки перевірені рекламні стратегії.

  • Ми завжди проводимо глибокий аналіз бізнес-цілей замовника.
  • Точно визначаємо ЦА і рекомендуємо самі перспективніше сегменти.
  • Оптимально розраховуємо ефективність бюджету.
  • Співпрацюємо з топовими дизайнерами і сценаристами.

Neoagency – ми допоможемо зробити ваш бізнес ще більш прибутковим.

ЗАМОВИТИ РЕКЛАМУ В FACEBOOK

 

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

    НАШІ КЛІЄНТИ