Індивідуальний сайт

Інтернет забезпечив людству можливість порівнювати будь-які продукти і сервіси буквально протягом декількох хвилин. В таких умовах рівень конкурентоспроможності вашої компанії може вирости не тільки за рахунок того, що вона вирішила замовити індивідуальний сайт і надати споживачам якісні товари і послуги, але і за рахунок правильної айдентики і підвищення впізнаваності бренду, стилю або ексклюзивного дизайну.

Компанії або підприємству варто замовити індивідуальний сайт, якщо вона працює з вузькою цільовою аудиторією або має профільні ніші в продуктових галузях. Наявність вдало підібраного дизайну і функціоналу на сайті забезпечить новий приплив потенційних клієнтів і дозволить виділити інтернет-проект серед конкурентів.

І більшою мірою створення індивідуальних сайтів ставитися до різного роду дизайнерам, художникам, майстрам ремесел і тренерам, які використовують унікальні методики або виробляють унікальний товар.

Створення індивідуальних сайтів

Розробка індивідуального сайту з гармонійним дизайном, лого і зручним інтерфейсом забезпечить високу персоналізацію бренда в галузевій ніші або професійної зайнятості.

Які завдання вирішує індивідуальний сайт?

 • Підкреслює унікальність товару, стилю викладання або наявність особливих методик виробництва продукції.
 • Забезпечує швидке входження і повернення зацікавлених користувачів.
 • Допомагає підвищити впізнаваність і запам'ятовуваність компанії за рахунок комбінування унікальних товарів \ послуг та оригінального дизайну.

Розробка персонального сайту

Ви можете замовити унікальний сайт в будь-який момент, але слід чітко розуміти, чим ви відрізняєтеся від конкурентів і які сильні сторони вашого оригінального підходу.

Етапи розробки персонального сайту:

 • Аналіз і порівняння профільних трендів.
 • Розробка брифа або техзавдання.
 • Порівняння сайтів конкурентів і розробка прототипу індивідуального сайту.
 • Створення унікальної концепції дизайну інтерфейсу.
 • Верстка персонального сайту.
 • Установка системи адміністрування, інтеграція дизайну.
 • Реалізація концепту оригінальної подачі матеріалу. Написання сео-текстів.
 • Тестування функціоналу та візуальної складової персонального сайту.

Індивідуальний сайт під ключ є відмінним методом уніфікації айдентики, так як він змушує користувачів пов'язувати лого, девіз і слогани з продуктами компанії.

Замовити індивідуальний сайт

Наша команда створить індивідуальний проект з урахуванням особливостей бізнесу і побажань замовника. Зазвичай термін створення сайту - 30 днів, але ми можемо збільшити пріоритет терміновості, якщо це реально потрібно.

Зверніться за телефонами вказаними на сторінці, щоб отримати індивідуальний сайт на замовлення і дізнатися умови техпідтримки. Наші менеджери проведуть безкоштовну консультацію та допоможуть вам визначитися з майбутнім дизайном сайту.

Будьте оригінальні разом з Neoagency!

ЗАМОВИТИ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ САЙТ

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

  НАШІ КЛІЄНТИ