Розробка структури сайту

Добре структурований сайт забезпечить вашим користувачам комфорт переміщення по ньому і дасть високий рівень конверсії та повернення клієнтів.

Розробка структури сайту потрібно для зручної навігації й для цільового переходу відвідувачів з однієї сторінки на іншу. Нижче ми докладно пояснимо, як вам може допомогти продумана структура ресурсу в його просуванні й залученні потенційних клієнтів.

Чому необхідна розробка правильної структури сайту?

Сайту потрібна розробка логічної та фізичної структури, тому що без нього це буде просто випадкова колекція сторінок і повідомлень в блозі, без дотримання ієрархії інформації.

При відвідуванні ресурсу потенційні клієнти очікують побачити зрозуміле меню, де будуть знаходиться розділи, які інтуїтивно очікують побачити відвідувачі. Сильна і логічна структура сайту допомагає їм в цьому і підвищує відсоток повернення і конверсії.

Переваги правильної структури сайту:

 • ефективне SEO-просування сайту;
 • зручність настройки контекстної реклами;
 • збільшення безкоштовного трафіку;
 • підвищення видимості сайту в пошуку;
 • можливість швидкого аналізу та порівняння з позиціями конкурентів.

Чим зручніше структура сайту для користувачів, тим більше він привабливий для і пошукових систем.

Коли користувач знаходить сайт з відмінною структурою контенту, він не йде і залишається довше, ніж на неструктурованому сайті. Точна структура вашого ресурсу може знизити показник відмов і скоротити час очікування завантаження, що призведе до підвищення його рейтингу в топі видачі.

Етапи розробки структури сайту

Створення структури сайту складається з декількох етапів і включає підготовчі роботи з аналізу ніші ресурсу, контенту у видачі та збору семантичного ядра.

Кластеризація запитів по групах

Кластеризація або угруповання запитів потрібна для виявлення основних і найбільш трафікових ключових фраз в семантиці. Вона допомагає просувати ваш ресурс відразу за кількома однотипним запитам. Створення сторінок під кластер слід чітко за правилом один запит - одна сторінка.

Збір семантичного ядра

Ключові слова і фрази, які містяться на сторінках вашого сайту, складають семантичне ядро. Формування і складання семантичного ядра підвищує приплив потенційних клієнтів, які шукають вашу компанію по цільових запитах.

Створення архітектури сайту на основі СЯ

Інформаційна архітектура сайту створюється на основі семантичного ядра для всіх потенційних сторінок. Вона включає:

 • категорії;
 • підкатегорій;
 • сторінки товарів і послуг;
 • сторінки статей для блогу;

Така ієрархічна схема допомагає користувачеві краще орієнтуватися в вашому ресурсі й вирішити своє призначене для користувача намір.

Структура URL

Створення людинозрозумілий URL (ЛЗУ) робиться на основі структури веб сайту. Це покращує їх видимість в пошукових системах, тому що містить ключовий запит в назві, а також підвищує зручність прочитання користувачам.

Навігація сайту

Структура сайту визначає і розділи навігації по ньому. Добре структурована система навігації забезпечує зручний доступ ваших потенційних клієнтів до всіх пропонованих товарів і послуг і полегшує краулінга та індексацію пошуковим роботам.

Рекомендації щодо структури посадочних сторінок

У процесі створення компанія NeoAgency надасть рекомендації того як і чим краще наповнити сайт, рекомендації щодо заповнення мета-тегів відповідно до вимог пошукових алгоритмів.

Якщо ви хочете замовити розробку структури сайту, заповніть форму зворотного зв'язку нижче або зателефонуйте нашим менеджерам, і ми допоможемо створити вам упорядкований і логічний ресурс.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ СТРУКТУРИ САЙТУ

 

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

  НАШІ КЛІЄНТИ