Персональний блог

На початку двадцять першого століття унікальна інформація стала одним з найцінніших ресурсів. Завдяки високим технологіям в мас-медіа вона придбала приголомшливу здатність стрімко поширюватися в суспільстві і монетизувати безпосередньо, без перетворення в матеріальні предмети. Одним із способів такої монетизації є свій персональний блог.

Запорукою успіху тут буде регулярне оновлення і наявність індивідуального стилю. Читачі люблять новини, публікації і оригінальні записи, якими може поділитися творча людина. Якщо ви письменник, художник, мандрівник або просто особистість з неординарним світоглядом, рішення замовити блог допоможе не тільки донести свій погляд на світ, але і отримувати пасивний дохід.

Розробка блогу

Основними критеріями тут будуть виступати простота і зручність публікації. Подібний тип ресурсу несе контент з особистими інтерпретаціями, емоціями і переживаннями оточуючих подій. Замовивши сайт-блог, людина зовсім не має наміру проводити за ним вісім годин на день, навіть якщо він професійний блогер. Він бажає поділитися своєю думкою і опублікувати замітку чи статтю, не дуже піклуючись про форматування і особливості менеджменту.

Замовлення блогу - хороший шлях отримання слави, визнання і грошей для людей, які можуть яскраво описати, сфотографувати або намалювати те, свідками чого вони стали. Також він може виступати в ролі персонального щоденника, путівника або творчого навчального ресурсу.

Які завдання вирішує персональний блог?

 • Реалізує творчу айдентику окремо взятої особистості.
 • Може служити практично незнищенною і вічної записником, яка завжди під рукl.
 • Допомагає продавати себе, як професіонала в певній справі.
 • Забезпечує постійний пасивний дохід від реклами.

Розробкою блогу слід займатися, вже маючи уявлення про те, які матеріали ви будете туди викладати. Якщо у вас є що сказати людям - буде і трафік, і адекватна аудиторія.

Персональний блог від NeoAgency

Наша компанія займається створенням блогів на замовлення і забезпечує дизайн і функціонал виходячи з індивідуальних побажань кожного клієнта.

Що ви отримаєте в персональному блозі:

 • Зручну адміністративну панель, за допомогою якої Ви легко зможете публікувати свої записи, сторінки і новини.
 • Оригінальний дизайн елементів і практичне оформлення.
 • Можливості для пошукової оптимізації та монетизації.
 • Можливість публікації в блозі архівів, відео та аудіо файлів.
 • Відвідувачі блогу зможуть залишати свої коментарі і ділитися вашими записами.

Замовити блог під ключ

Якщо ви вирішили розвивати свій персональний бренд і отримати блог під ключ, зверніться за телефонами вказаними на сторінці. Менеджери нашої компанії допоможуть вам визначитися з дизайном і знайдуть оптимальне рішення для будь-якого напрямку творчості.

Донесіть свою думку людям разом з Neoagency!

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ БЛОГУ

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

  НАШІ КЛІЄНТИ