Реклама в Instagram

У світі налічується майже 3 мільярди користувачів соціальних мереж, з яких більше половини мають акаунти в Instagram. Таргетована реклама в інстаграм дозволить підвищити впізнаваність вашого бренду, збільшити продажі і залучити нових клієнтів.

Що можна рекламувати через Instagram?

Instagram не тільки ідеально підходить для побудови ваших особистих і емоційних відносин з шанувальниками і клієнтами – реклама в інстаграме може допомогти отримати нову цільову аудиторію для продукту.

Ви можете замовити рекламу в інстаграм для досягнення довгострокових бізнес-цілей і виведення діяльності на новий рівень роботи з клієнтами.

Просування сайту або окремої landing page

Інстаграм дозволяє залишати прямі посилання URL в публікованих матеріалах. Якщо ви хочете збільшити відвідуваність вашого сайту або окремої landing page професійна настройка реклами в інстаграм дозволить швидко залучити цільовий трафік.

Розкрутка мобільного додатка

За допомогою реклами в Instagram будь-який мобільний додаток можна розкрутити за кілька тижнів. Ми допоможемо вам визначитися з форматом і типом реклами, яка найбільш підходить встановлюються продуктам для мобільних пристроїв.

Розкрутка заходів

Якщо у вас івент-бізнес, платна реклама в інстаграм допоможе вивести його на новий рівень. Ми допоможемо вам подати заходи з найкращого боку, що дасть вам сотні нових відвідувачів для концертів, семінарів та курсів.

Таргетована реклама в Інстаграм

Якісний таргетинг в інстаграм дозволить звернутися саме до тієї ЦА, яка підходить найкраще для вашого бізнесу. Якщо ви хочете отримати готові Ліди і залучити більше потенційних клієнтів, слід використовувати диференціацію сегментів і направити бюджет в потрібні демографічні групи і призначені для користувача інтереси.

Кому підійде таргетинг в Інстаграм?

Цільова реклама підійде як для малого бізнесу, так і для фізичних осіб. Особливо вигідна вона для цифрових продуктів, инвент-галузі та роздрібної торгівлі.

ПЕРЕВАГИ НАЛАШТУВАННЯ РЕКЛАМНОЙ КАМПАНІЇ В INSTAGRAM

ЗАЛУЧЕННЯ ПОТЕНЦІЙНИХ КЛІЄНТІВ ЗА ДОПОМОГОЮ УНІКАЛЬНИХ МЕХАНІК

ПІДВИЩЕНЕ ОХОПЛЕННЯ ЦА

ПОСТІЙНА СТАТИСТИКА ЕФЕКТИВНОСТІ МЕТОДІВ

БЕЗПЕРЕРВНИЙ КОНТРОЛЬ НАД РЕКЛАМНОЮ КАМПАНІЄЮ

Плюси таргетированной реклами в Інстаграм

За допомогою таргетированной реклами ви буде щодня отримувати нові ліди і розширювати свій вплив в соцмережі. Незалежно від того, скільки коштує реклама в інстаграме, ви гарантовано донесете свій меседж цільової аудиторії.

Просування вашого бізнесу в Instagram

Використовуючи професійно підготовлену рекламу в Instagram, компанія Neoagency допоможе вивести ваш бізнес на якісно новий рівень. Про вас дізнаються мільйони зацікавлених користувачів, а ваш бренд отримає підвищену впізнаваність.

Налаштування ретаргетінга в Інстаграме

Ті користувачі, які не вчинили покупку, повернуться до вас за допомогою ретаргетінга в Інстаграм. Ми налаштуємо показ реклами так, щоб ваші потенційні клієнти ніколи не забували про продукт, що просувається.

Професійно налаштована реклама дозволить вам не тільки ефективно підвищити продажі, але і сприяє підвищенню лояльності клієнтів. Команда фахівців Neoagency проведе аналіз ЦА і підбере для вас оптимальний бюджет кампанії.

ЗАМОВИТИ РЕКЛАМУ В INSTAGRAM

 

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

    НАШІ КЛІЄНТИ