SMM стратегія

Комплексна стратегія просування в соціальних мережах дуже багатогранна і варіюється за формою і змістом залежно від цілей компанії. Виходячи з глобальної стратегії бізнесу, наприклад – швидкого захоплення нового ринку – ми допоможемо вам підібрати найбільш ефективні методи для просування в соціальних мережах.

Що таке SMM стратегія?

За своєю суттю будь-яка стратегія СММ – це комплекс маркетингових заходів, який проводиться в соціальних мережах. Вона включає в себе як первинний аналіз пулу споживачів, так і остаточно просування продукту або бренду.

Правильна розробка SMM стратегії може суттєво збільшити доходи вашої компанії, а тому довіряти її слід тільки професіоналам.

Що включає в себе стратегія?

Постановка цілей

Усі поставлені цілі СММ стратегії повинні сприяти досягненню загальних довгострокових цілей вашої корпорації і при цьому задовольняти потреби клієнтів.

Ми допоможемо вам реалізувати наступні бізнес-цілі:

  • підвищення впізнаваність бренду;
  • збільшення досяжності компанії;
  • поліпшення обслуговування; </ li>
  • підвищення лояльності клієнтів;
  • придбання нових клієнтів; </ li>
  • збільшення конверсія продажів.

За всі ці пункти відповідає smm стратегія, і ціна на неї залежить не тільки від типу мети, але і від рівня охоплення аудиторії.

Позиціонування

Позиціонування – це візуальний, текстовий або концептуальний меседж, який ви несете вашим майбутнім споживачам, і якої відрізняє вас від інших.

Він може бути представлений як позиціонуванням всієї компанії, так і окремим продуктом. Ми допоможемо вам розробити унікальне позиціонування вашого продукту або бренду для будь-якого сегменту ЦА.

Первинний збір даних

Ми зберемо потрібну для вас інформацію, провівши дослідження ринку, опитування клієнтів і колег зі служби підтримки. Також ми опрацюємо вашу статистику Facebook або Twitter, отриману через самі платформи.

Аналіз конкурентів

Даний аналіз включає огляд пропозицій на ринку, аналогічних вашому. Перед початком кампанії, ми проводимо дослідження, в яке входить аналіз вартості товару, відмінні риси, якість і позиціонування брендів конкурентів.

Аналіз цільової аудиторії

Щоб залучати користувачів, необхідно знати їх інтереси, потреби, побажання і проблеми.

Ми проводимо аналіз ЦА в соцмережах за допомогою методу прототіпізаціі профілів. Ці профілі є дані користувачів, які містять детальну інформацію про цільову групу. Вони включають демографічні дані, такі як вік, місце проживання, освіту, дохід і купівельні звички.

Сегментація ЦА

Після збору даних і вичленування основної ЦА, ми розбиваємо на фрагменти для розуміння релевантності пропозицій. Зазвичай сегментація проводиться за значенням сегментів для бізнесу.

Рекомендації по наповненню і оформлення

Ми надамо широкі рекомендації по стилю наповнення профілів, рекламний текстів і створення унікальних торгових пропозицій для соціальних мереж.

Скільки коштує розробка SMM-стратегії?

Вартість розробки СММ стратегії залежить від декількох факторів. До них відносяться тип продукту, обсяг аналізу ЦА, кількість соцмереж, з якими ви працюєте, і формат кінцевого контенту.

SMM стратегія допомагає продавати

Правильний менеджмент і вдала стратегія в соцмережах можуть вивести будь-який продукт в лідери продажів. Якщо ви хочете продавати на Facebook або в Instagram багато і часто, використовуйте професійний стратегічний підхід до реалізації стратегії СММ.

Успішна SMM стратегія разом з NeoAgency

Протягом останніх трьох років компанія NeoAgency провела двісті впроваджень різних продуктів в усі соціальні мережі. Ми володіємо власним штатом маркетологів, таргетологов, дизайнерів, копірайтерів в Україні.

Наші менеджери підкажуть, скільки коштує smm стратегія вашого продукту і назвуть відповідні для нього соцмережі.

Ви можете замовити smm стратегію в Одесі, зателефонувавши в нашу компанію, і вже завтра отримати тисячі потенційних клієнтів для вашого бізнесу з соцмереж.

ЗАМОВИТИ SMM СТРАТЕГІЮ

 

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

    НАШІ КЛІЄНТИ