Дизайн

Дизайн

Навіщо сайту потрібний дизайн

Дизайн сайту – це ваша візитна карточка.То, що відвідувач сайту бачить в першу чергу. Дизайн здатний як залучити клієнта, так і утримати його після потрапляння на сайт. Важливо мати не тільки функціональний ресурс, але і виглядати він повинен відповідно, викликаючи емоцію. Одного аспекту зараз мало, він повинен бути особливий у всіх аспектах, в тому числі свій зовнішній вигляд.

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН САЙТУ - ЗАПОРУКА УСПІШНОСТІ РЕСУРСУ

Ви можете запитати, а для чого замовляти унікальний дизайн? Розробка унікального дизайну сайту - відмінний спосіб виділитися з натовпу конкурентів і бути на крок попереду. Адже сайт- є особою вашого бізнесу. При створенні дизайн макета сайту, наше завдання:

  • визначити сферу діяльності клієнта;
  • проаналізувати конкурентів;
  • дізнатися всі можливі побажання щодо оформлення;
  • створити правильну структура сайту для подальшого просування.

Визначивши всі навколишні фактори і специфіку бізнесу клієнта, ми надаємо свіжі ідеї і варіанти реалізації для вашого сайту.

Ціни на розробку дизайну

Назва послуги Ціна
Дизайн сайту від 5000 грн.
Розробка логотипу от 2000 грн.
Брендбук від 4000 грн.
Макет білборда від 1000 грн.
Макет флаєрів від 400 грн.

Адаптивний дизайн сайту

Адаптивний веб-дизайн (в англійській мові «responsive web design») - такий дизайн веб-сторінок, який коректно відображається на всіляких пристроях за допомогою яких користувач заходить на сайт. З цього випливає, що один і той же сайт буде коректно відображатися на всіх пристроях незалежно від, розміру екрану і його формату. Це можуть бути:адаптивний дизайн сайтів

  • комп'ютери;
  • планшети;
  • ноутбуки;
  • мобільні телефони;

Зараз велика тенденція на трафік з мобільних гаджетів, тому адаптивний дизайн є дуже важливою річчю при його створенні.

Основні етапи розробки

Після того як Ви замовляєте створення дизайну сайту, нами буде висланий Бриф, в якому потрібно буде вказати ряд пунктів і побажань щодо дизайну сайту. Після його заповнення, Project Manager передає завдання для дизайнера і c цього моменту починається магія.

Над концепцією вашого дизайну буде працювати не тільки дизайнер, але і ціла команда фахівців. Після створення дизайну клієнту відправляється макет на узгодження. У процесі узгодження макету допускається до 2-х етапів правок. Web-Студія Neoagency c великим бажанням і професіоналізмом готова втілити будь-який дизайн в реальність!

ЗАМОВИТИ ДИЗАЙН САЙТУ

Більше інформації за телефонами:

(067) 760-40-16 — Юлія
(093) 206-55-18 — Руслан

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

    НАШІ КЛІЄНТИ