Доробка сайту

Стрімкий розвиток високих технологій тепер задає і ритм нашого життя. Ідеї ​​та концепції, які були реалізовані на сайті півроку назад, можуть втратити свою актуальність, а дизайн виявитися не в моді. У цьому випадку менеджери компаній приходять до висновків, що їх ресурс не приваблює така кількість людей, як раніше і приймають рішення про доробку сайту.

Інтерфейс, дизайн і функціонал - речі змінні і доопрацювання сайтів допомагає реалізувати нові вимоги і слідувати духу часу.

Що таке доробка сайту

Сфера взаємодій в інтернеті постійно розширюється. За даними статистики в світі налічується півмільярда людей, яких можна віднести до працівників галузі IT і всі вони щодня вигадують нові функції і візуальні концепти для сайтів.

Модернізувати сайт потрібно в разі, якщо компанія розширює асортимент продукції або послуг, захоплює нові сегменти ринку і, відповідно, нові цільові аудиторії. Також може бути реалізована оригінальна функція - наприклад, інсталяція калькулятора для розрахунків або музичний супровід.

Які завдання вирішує доробка сайту?

  • Оптиміза ція поточного функціоналу ресурсу.
  • Розширення функціоналу з метою більшого залучення користувачів.
  • Створення більш привабливого дизайну.
  • Поліпшення алгоритмів роботи і часу переходів по сторінках.
  • Оптимізація показників індексованих в пошукових системах.

При відправці сайту на доопрацювання слід враховувати графік виконання процедур, адаптації візуального матеріалу і установки додаткових плагінів. Це може зайняти термін до 30 днів в залежності від кількості правок.

Виправлення помилок допущених розробниками сайту

Іноді мало поліпшити функціонал і освіжити дизайн - в процесі роботи може з'ясуватися, що з тих чи інших причин сайт перестав виконувати основні завдання. Компанія Neoagency має в своєму штаті професійних розробників, які можуть оперативно розібратися в чужому коді і вирішити проблеми з ресурсом.

Доробка існуючих сайтів

Доробка сайту, який діє і отримує істотний трафік від користувачів, вимагає обережного підходу і швидкої роботи. Ми аналізуємо піки і провали відвідувань, забезпечуючи оптимальний графік повного або часткового відключення.

Додавання нових функціональних модулів

Якщо ви вирішили розширити функціонал ресурсу, фахівці Neoagency інсталюють необхідні модулі відповідно до технічного завдання або порекомендують їх більш вдалі конфігурації. Ми також можемо реалізувати повну концептуальну переробку сайту і виконати заміну структури, дизайну і товарних позицій без втрати даних.

Впровадження правок після аудиту

Після бета-тестування або внутрішнього аудиту вам може знадобитися внесення дрібних правок, наприклад, зміна в каскадної таблиці стилів. Наша студія працює з будь-якими проектами, на всіх популярних движках і може внести такі правки протягом робочого дня.

Замовити доробку сайту в NeoAgency

Якщо ви хочете отримати доробку сайту в Одесі недорого, зверніться до нас за телефонами вказаними на сторінці. Ми виявимо причини поломки або забезпечимо розширення функціоналу в максимально стислі терміни.

Улучшайте обслуживание ваших клиентов вместе с Neoagency!

ЗАМОВИТИ ДОРОБКУ САЙТУ

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

    НАШІ КЛІЄНТИ