Технічна підтримка сайту

Після того, як ви створили і оптимізували свій ресурс, відразу ж постає питання про технічну підтримку сайту. Якісний багатосторінковий інтернет-магазин або портал є дуже складною системою і для того, щоб він виконував свої функції, потрібен щоденний моніторинг показників.

Обслуговування сайту це не тільки відстеження ключових показників видачі в пошукових системах, це цілий комплекс заходів, які забезпечують його працездатність і дружність до користувачів.

Технічна підтримка сайтів: що входить?

Існує кілька напрямків, за якими ведеться технічна підтримка сайту після розробки. Ось основні роботи, які здійснює компанія Neoagency:

Адміністрування

Сюди входить постійна перевірка і переміщення поточних сторінок і розділів, оновлення графічних і текстових матеріалів. Також до адміністрування можна віднести відстеження неформатних відгуків і спілкування з користувачами, які скаржаться на технічні помилки.

Створення резервної копії та відновлення при необхідності

Це життєво важлива операція, що дозволяє відновити сайт після критичного падіння або хакерської атаки. Якщо ваш сайт містить безліч сторінок і існує довгий час, резервна копія може врятувати всю діяльність підприємства.

Комунікація з хостинг провайдером

Створення та підтримка сайту відбувається на хостингу, за який відповідає певний провайдер. Кожен хостинг має свої особливі вимоги і технічні умови експлуатації. Оперативний обмін інформацією з провайдером дозволить вчасно оптимізувати внутрішні складові сайту.

Захист від зломів і вірусів

Існує безліч видів атак на ресурс, як з метою перехоплення управління, так і з метою повного знищення. Наші фахівці зможуть захистити ваш сайт від SQL-ін'єкцій, Шелл, XSS-атак, зломів через FTP або SSH і інших видів проникнення.

Підключення нових модулів на сайт

Це стосується тих випадків, коли ви, наприклад, вирішили перетворити сайт-каталог в інтернет-магазин і вам потрібно модулі системи онлайн-оплат. Або ви хочете, щоб продукція була представлена ​​в 3D-редакторі.

Додавання нових розділів, сторінок

В основному наповнення і повна технічна підтримка сайту відбуваються на початкових етапах його розвитку, але значних організацій додавання нових розділів, категорій і сторінок - практично щоденне явление. Наші веб-майстри створять їх в найкоротші терміни і повністю адаптують з поточної структурою сайту.

Моніторинг сайту

Цей напрямок дозволяє оцінити завдання, заради яких створювався ресурс. Сюди входить відстеження рангу в пошукових системах, моніторинг по геолокації, аналіз часу, який провели користувачі на сайті і багато інших функцій.

Скільки коштує підтримка сайту?

Замовляючи супровід сайту, ви повинні розуміти, з яким обсягом інформації належить щодня мати справу і як її керувати. Ось основні критерії, за якими проводитися формування ціни на технічну підтримку:

  • Кількість сторінок.
  • Кількість категорій і розділів.
  • Кількість графічних елементів, що вимагають обробки.
  • Система адміністрування - cms.
  • Конкуренція ніші, куди потрапляє профіль ресурсу.

Технічна підтримка сайту коштує від 1500 грн.

Замовити технічну підтримку сайту в Neoagency

Ви можете отримати послуги технічної підтримки сайту, звернувшись в нашу компанію. Кваліфіковані фахівці повністю реалізують всі перераховані вище операції і допоможуть отримати нових клієнтів, задоволених швидкої і зручної роботою ресурсу.

Всім нашим клієнтам ми рекомендуємо найнадійніший і перевірений хостинг в Україні.

Hosting Ukraine

ЗАМОВИТИ ТЕХНІЧНУ ПІДТРИМКУ САЙТУ

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

    НАШІ КЛІЄНТИ