Реклама в Google

Правильне і вигідне ведення бізнесу неможливо без такого інструменту, як контекстна реклама Google Adwords. Віртуальні майданчики – ось основна платформа отримання доходу. При досить великій кількості конкурентів дуже складно бути в ТОП-3 пошукової видачі. Для досягнення даної мети необхідно запустити контекстну рекламу в Гугл. Запуск може допомогти вже з перших хвилин з’явитися в ТОПі і зайняти лідируючі позиції серед конкурентів.

Що таке контекстна реклама Google Adwords?

Визначення

Контекстна реклама Google Adwords – один з найефективніших інструментів маркетингу, мета якого – демонстрація інформації для залучення на сайт потенційних клієнтів.

Контекстна реклама Гугл – це показ оголошень, заточений під певну цільову аудиторію. Для здійснення цього завдання використовується інструмент Google Adwords, який регулярно вдосконалюється і вимагає для управління рекламними компаніями особливих навичок.

Хто налаштовує і веде рекламу в Adwords?

Новачки, які бажають зайнятися веденням реклами самостійно, можуть ризикувати великою грошовою сумою і отримати малу віддачу від вкладених коштів.

Ефективно вести рекламу в Adwords можуть тільки фахівці, які добре знають особливості цього інструменту і можуть грамотно побудувати стратегію. З їх допомогою створюється правильний рекламний текст, визначається ЦА для якої діє оголошення, і збираються релевантні ключові запити.

Висока кваліфікація і досвід фахівців NeoAgency забезпечать правильне і ефективне ведення вашої рекламної кампанії.

Переваги контекстної реклами в Google AdWords

  • популярність Google - платформа, яка щодня має кілька мільйонів користувачів. Це дозволяє збільшити лояльність до свого бренду, ефективно його просувати і розширювати масштаби впливу;
  • залучення нової ЦА - одним із завдань правильного розвитку бізнесу є розширення бази клієнтів, збільшення кількості відвідувань сайту. Контекстна реклама в Гугл в свою чергу дозволяє збільшити число клієнтів завдяки точної націленості на ЦА;
  • широкий функціонал - реклама в гугл за прийнятною ціною дозволяє, крім текстового оголошення, розміщувати банери, відеорекламу та навіть оголошення по електронній пошті.

Індивідуальна стратегія

Підбір найбільш ефективних рекламних інструментів під цілі і бюджет будь-якого бізнесу. Ми не діємо шаблонно, ми знаходимо золоту середину.

Особиста команда

За Вами буде закріплена команда сертифікованих фахівців, які вже пройшли перевірку на професіоналізм і відповідальність.

Розумні витрати

Показ реклами тільки Вашої цільової аудиторії. Повний контроль трафіку і витрат. Ви платите за потенційних покупців.

Рішення під ключ

Ми подбаємо, щоб Ви не витрачали свій час на технічні роботи. Ми наводимо клієнтів, Ви продаєте продукт.

Підвищення окупності

Безперервна робота над зниженням вартості кліка, Ліда і витрат Вашого бізнесу. Ми не зупиняємося, навіть якщо Ви вже задоволені.

Сучасні методи

Наші фахівці постійно стежать за оновленнями на ринку інтернет-маркетингу, тестують і застосовують нові методики.

Вартість контекстної реклами Google Adwords в NeoAgency

Найбільш популярне питання - скільки коштує реклама в Гугл? Дана цифра залежить від обсягу роботи, а також багатьох інших складових. На вартість реклами в Гугл впливає:

  • Ціна за клік - найменші витрати припадають на малоконкурентную нішу, де мало конкурентів. Головна перевага такої реклами - ви платите тільки за перехід по оголошенню.
  • Якість цільової сторінки - алгоритми Google особливу увагу приділяє якості сайту. Якщо він зроблений погано, ціна за клік зростає.
  • Розширення оголошення - допомагає збільшити CTR (співвідношення кількості показів до числа кліків). Правильно прописані розширення зменшують витрати на ведення рекламної кампанії.
  • Регіон - чим менше регіон і відповідно аудиторія, тим дешевше клік. Для великих міст вартість реклами значно збільшується.
  • Місце розміщення - розташована контекстна реклама в Гугл вгорі інтерфейсу значно вище за ціною, так як краще сприймається користувачем інтернету.
Контекстна реклама в Google
Назва послугиЦіна
Пошукова реклама Налаштуванняот 5000 грн. (одноразово)
Веденняот 4000 грн. (щомісяця)
Реклама в КМС Налаштуванняот 4500 грн. (одноразово)
Веденняот 3500 грн. (щомісяця)
Google покупки Налаштуванняот 6000 грн. (одноразово)
Веденняот 5000 грн. (щомісяця)
Якщо хочете замовити контекстну рекламу Google - заповніть форму на сайті. Наші фахівці готові прорахувати вартість Вашої реклами і приступити до її запуску!

Результати роботи нашої команди

Сертифікація

ЗАМОВИТИ КОНТЕКСТНУ РЕКЛАМУ

 

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

    НАШІ КЛІЄНТИ