SEO на етапі розробки

Отже, ви безпосередньо приступили до створення сайту. Концепція вже продумана, є дизайн і зібраний контент. Ви чітко розумієте, для чого вам потрібен ресурс, і яких результатів ви очікуєте від нього в перший рік роботи.

Програмісти та верстальники виконують поставлений план, і постає питання - як забезпечити вдале seo на етапі розробки?

Індивідуальне завдання може сильно відрізнятися від клієнта до клієнта, але існують процеси, які є основоположними при розробці веб-сайтів. Принципи seo просування нового сайту випливають не тільки з цілей, які переслідує ресурс, але і з його архітектури, галузевого спрямування та цільової аудиторії.

Seo нового сайту: чому потрібно?

Сайти створюються з різних причин, але основні - це збільшення або підвищення популярності бренду або торгової марки. При високому рівні конкуренції в Інтернеті, оптимізація нового сайту повинна починатися безпосередньо з початком розробки.

Добре проведена робота seo на запуск сайту, дозволить йому вирватися вперед буквально в перші дні існування.

Причини використання СЕО на етапі розробки:

  • Реалізація продажів з початку дії ресурсу.
  • Створення нового сайту з перенесенням даних зі старої версії.
  • Швидке розв'язання проблем оптимізації на існуючому ресурсі.
  • Рання підготовка сайту до просування.

Етапи роботи по seo на стадії розробки сайту

Сама по собі оптимізація нічого не дає. Потрібні правильні seo вимоги до сайту - тільки якщо вони існують, можна отримати успішний ресурс, який високо котирується пошуковими системами. Виконання цих вимог відбувається в кілька етапів:

Технічна перевірка сайту на помилки

Якщо сайт розробляється з нуля дрібних помилок не уникнути. Перевірка дозволить прибрати помилки в коді й недоробки в контенті. Наприклад, це можуть зайві стилі, порожні рядки або неправильний синтаксис мови.

Складання семантичного ядра

Цей процес вимагає підготовчого етапу. В принципі, будь-який власник чітко уявляє, до якої галузі буде належати його ресурс і повинен заздалегідь мати мінімальний обсяг тематичного контенту.

Якщо ми збираємося торгувати автомобілями, а семантичне ядро ​​буде створюватися зі статей присвячених туризму в Амстердамі - ясна річ, у нас нічого не вийде. Статті повинні містити ключові слова і фрази, які належать до нашого бізнесу. Вони й будуть основою для семантичного ядра.

Структура сайту

Правильні seo вимоги до сайту дозволяють оптимізувати його архітектуру. Потрібно грамотно створити sitemap і забезпечити потрібну кількість розділів і категорій. Це дозволить роботам одночасно індексувати абсолютно всі сторінки, а не тільки їх частину.

Оптимізація мета-тегів: title, description, H1

Чого не вистачає деяким інтернет-магазинах, так це нормальних описів. При широкому спектрі пропонованих товарів користувачам потрібно швидко орієнтуватися в категоріях і розуміти, які речі в них пропонуються.

Це відноситься і до пошукових машин, які вже навчилися відрізняти корисні опису від непотрібних і ранжувати сайт за запитами. Всі атрибути контенту повинні бути організовані одноманітно і відповідати правилам seo-оптимізації.

Внутрішня перелінковка сайту

Гугл і Яндекс люблять внутрішні посилання між сторінками одного сайту. Гарна внутрішня перелінковка допомагає економити краулінговий бюджет для великих сайтів. Вона допомагає роботам обходити сторінки швидше і в правильній послідовності - від пріоритетних сторінок до низько пріоритетним. Перелінковка допомагає посилити вагу сторінки, якщо на неї посилаються релевантним анкором.

Налаштування аналітики сайту

Аналітика є важливою частиною оптимізації. Деякі типи сайтів, наприклад, новинні портали, вимагають досить скрупульозного підходу і відстеження даних по кілька разів за добу. Чим адекватної будуть визначені установки аналізу в сервісах Яндекса і Гугла, тим успішніше будуть будь-які наступні кроки по оптимізації.

Слід пам'ятати, що СЕО на етапі розробки визначає складність подальшої роботи з ресурсом. Якщо воно буде зроблено вчасно, то в підсумку ви отримаєте більшу аудиторію і доброзичливе ставлення пошукових систем.

ЗАМОВИТИ SEO НА ЕТАПІ РОЗРОБКИ

 

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

    НАШІ КЛІЄНТИ