Розробка landing page

Landing page – не просто сайт з однією сторінкою. Це снайперський постріл в бажання потенційних клієнтів. З Лендінзі легко запустити бізнес в стислі терміни і за 1-3 дні отримати перше лидов. Досить підключити контекстну рекламу, яка призведе цільовий трафік. Замовити лише однієї сторінки сайт можна в нашому агентстві з урахуванням потреб аудиторії, ніші і поставлених завдань від замовника.

Головне правило посадкової сторінки: one shot - one kill , а тому вона завжди ефективніше незрозумілого сайту і заточена під одну конкретну задачу . Користувачеві відразу зрозуміло, що від нього хочуть і як він може зробити корисне для себе дію.

Створіння Landing page

Посадкова сторінка повинна не тільки ефектно виглядати, але і в першу секунду чіпляти увагу відвідувача, вказуючи на вигоди або користь. Його конверсія в рази вище, ніж у інтернет-магазинів, каталогів та інших сайтів, а в доповненні, він посилено тригерами, вдалими calls to action і ще 10+ маркетинговими інструментами.

Які завдання вирішує створення Landing Page?

 • Продажі товарів. Лендінг пейдж працює безвідмовно. Він підвищує продажі конкретного продукту, який тільки з'явився на ринку або вже давно залежався на складі.
 • Збір бази даних аудиторії сайту. Для цього знадобиться креатив, правильне вибудувана e-mail стратегія і Лендінг сайт. Якщо на ньому буде багато корисного тематичного контенту, то аудиторія залишить свої контакти в надії отримати порцію чогось цікавого.
 • Просування стартапу. Початківець бізнес, як і ракета, витрачає 80% енергії на старті. Навіщо навантажувати його? Рости краще поступово, а тому для стартапу досить створити всього 1 Лендінг Пейдж.
 • Анонс заходу. Планується крутий івент, воркшоп, майстер-клас і потрібен soldout? За допомогою одностранічніка можна розповісти всьому світу про будь-якому заході. Головне - замовити Лендінгем Пейдж у профі, і тоді організаційні витрати будуть виправдані.
 • Анонс нового продукту. Будь noname, правильно презентований ЦА, може перевернути гру на ринку. Лендінг сторінки сформують позитивне ставлення до продукту, враховуючи його сильні сторони і особливості.

Замовити створення посадкової сторінки Landing Page

Розробка landing page Одеса, Київ, Дніпро

Хочете зробити щось добре - зробіть це самі. Але тільки не одностранічнік. Краще замовте Лендінг у тих, хто вміє їх робити, і отримаєте гарантований результат. А помітний він буде вже через кілька днів.

Розробка landing page включає:

 • Вивчення ніші. Ми отримаємо об'єктивну інформацію про те, що зручно, зрозуміло і цікаво потенційним клієнтам. Це допоможе нам зробити таку посадкову сторінку, на яку захочеться перейти знову.
 • Аналіз конкурентів. У кожного є свої сильні і слабкі сторони. Вони не очевидні, але нам зрозуміло, на чому краще фокусуватися. Ми знайдемо те, що приховують конкуренти і визначимо частку трафіку, яку можна отримати під час рекламної кампанії.
 • ЦА. Тільки реальні, а не вигадані клієнти. Ми складемо портрет потенційного покупця і відповідну йому маркетингову стратегію. Нам простіше підігріти вже зацікавлену публіку, але можемо і повільно розморозити.
 • Розробка концепції Лендінг Пейдж: прототип, УТП, продають тексти, точки захоплення. Ми привертаємо увагу, але робимо це ненав'язливо. З першого погляду користувачеві стає зрозуміло, що треба зробити. Завдяки серії спліт-тестів вдається підібрати найбільш ефективні варіанти для цільової сторінки.
 • Розробка дизайну для landing page: стиль, колір, шрифти, анімація та ін. На цьому етапі кожна дрібниця розглядається під мікроскопом. Важливо, щоб всі елементи посадкової сторінки органічно доповнювали один одного. При розробці Лендінг сторінки використовуємо ваші оригінальні фотографії, а не стік з Pinterest.
 • Верстка, адаптація і розробка Лендінг Пейдж під мобільні пристрої, підключення аналітики клієнта. Тут все просто. У сторінки захоплення швидке завантаження. Вона виглядає виграшно завжди і всюди. Завдяки вбудованій аналітиці легко помітити відхилення і скоригувати стратегію.
 • Підключення реклами. Ми залучаємо тільки цільовий трафік: пошук ключів, настройка контексту і ведення рекламної кампанії. Головна зброя наших таргетологов - стислість. Вони дають в оголошенні інформацію так, що потім хочеться побачити все і відразу. Їм легко підключити контекстну рекламу для залучення цільового трафіку на сайт

Ціни на Landing page

Вартість Landing page залежить від багатьох складових: кількість екранів, складності розробки (функціонал), індивідуальності дизайну, наявності оффера і конентa для Landing page.

Ціна Landing page від 8000 грн.

ПЕРЕВАГИ LANDING PAGE ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

ШВИДКІСТЬ РОЗРОБКИ

Створення складних сайтів займає – 2-3 місяці. Простіше замовити Лендінг, почекавши всього 5-10 днів, а заощаджений час можна витратити на розкрутку проекту.

АДАПТИВНІСТЬ І КРОСБРАУЗЕРНІСТЬ

Одна з причин, чому треба замовляти landing page в Одесі-коректне відображення контенту на будь-якому пристрої і в усіх популярних браузерах. Користувач зможе ознайомитися з необхідною інформацією як на мобільному телефоні так і на ноутбуці.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Односторінковий сайт в порівнянні з повноцінним – це вигідно. Можна купити лендінгпейдж, який окупиться вже через 21 день. У 80% випадків отриманий прибуток перевищує витрати в 3-4 рази. Лендінгем, зроблений на замовлення, перетворюється в повноцінну інвестицію. Він скорочує рекламні витрати на 20% -30%, і тоді кількість перетворюється в якість.

ЗАМОВИТИ Landing Page

Чому звертаються до нас?

 • Унікальна торговельна пропозиція. Якщо landing page замовити у нас, то в ньому буде дійсно унікальна торгова пропозиція і продають тексти, а не рерайт конкурентів. Контент врізається в пам'ять. Його хочеться прочитати знову. У нас індивідуальний підхід, а значить висока конверсія гарантована.
 • Спочатку А / В тестування, а потім розміщення. Ми перевіряємо всі тригери, calls to action, форми зворотного зв'язку і інші елементи, перш ніж вони потраплять на сайт. Це підвищує конверсію і покращує взаємодію з аудиторією.
 • Ціна готового landing page менше , ніж можливі збитки від нульових продажів товару або послуги. Ми налаштуємо контекстну рекламу так, що вона забезпечить постійний потік нових клієнтів.
 • одностранічнік - обличчя бренду , а значить ми підкреслимо Ваш авторитет. Нам вдасться залучити користувача в готове пропозицію і так швидко, на скільки це можливо.

ПРИКЛАДИ РОБІТ

Залишилися питання? Потрібні кейси? Хочете замовити Лендінг недорого? Прямо зараз? Ми завжди відкриті до співпраці. Пишіть або телефонуйте.

ЗАМОВИТИ LANDING PAGE

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

  НАШІ КЛІЄНТИ