Збір семантичного ядра

Створення потужного семантичного ядра виведе ваш сайт в топ і забезпечить приплив нових відвідувачів.

Якщо ви хочете замовити семантичне ядро, нижче ви дізнаєтеся про вартість, основні етапи роботи та про користь вашому сайту.

Для чого потрібен підбір ключових слів для сайту

Для ефективного SEO-просування сайту

Ваш сайт - це джерело актуальної інформації для ваших користувачів і потенційних клієнтів в мережі. Чим краще буде структурована ця інформація, тим вище її оцінять пошукові системи та тим більше людей його відвідає. При професійно складеному ядрі, сайт швидко потрапляє в топ видачі й залишається там довгий час.

Для контекстної реклами

Підбір семантичного ядра потрібно і для реалізації вашої рекламної стратегії. Ядро визначає напрямок контекстної реклами і її ефективність. Чим зрозуміліше і простіше ядро ​​- тим більше користувачів зацікавиться вашою пропозицією, побачивши його на банері.

На що впливає якісне семантичне ядро?

Залучення трафіку з органічного (безкоштовного) пошуку

Грамотне складання семантичного ядра приносить вам нових відвідувачів, які перетворюються в потенційних клієнтів. Ядро збільшує трафік відвідування за рахунок організації ключових слів.

Збільшення видимості сайту в пошуку

Ключові слова для сайту, які використовуються в ядрі, допоможуть вам залучити додаткову аудиторію. Збалансоване співвідношення слів високим, середнім і низької частоти дозволить новим користувачам, потрапити на ресурс за непрямими запитам.

Для моніторингу позицій ключових слів

Будь-який контент повинен бути оцінений на релевантність і ефективність їх застосування. Моніторинг позицій ключових слів і порівняння їх зі словами ядра, дозволить вам поліпшити текстовий зміст сайту.

Етапи збору семантичного ядра

Аналіз ніші й конкурентів

Ви повинні знати - чи актуальні ключові слова у вашому контенті. Аналіз допоможе виявити схожі запити по ринку та іншим компаніям.

Підбір запитів

Якщо контент не відповідає очікуванням, вам слід підвищити його релевантність. Підбір запитів вимагає мінімальних змін в текстах і підвищує позиції у видачі та використовуються при пошукової оптимізації сайту.

Парсинг ключових фраз

Збір семантики за певними параметрами називається парсинга. Це дозволяє вам відстежувати частотність ключових слів і управляти контентом для підвищення його позицій.

Угруповання запитів

Кластеризація або угруповання запитів потрібна для виявлення найбільш вдалих ключових фраз в контенті. Вона допомагає просувати ваш ресурс відразу за кількома близьким за змістом запитам.

Формування структури

Хороший сайт повинен мати зрозумілу структуру, яка створюється на основі фраз з семантичного ядра. Це підвищити зручність навігації ваших користувачів по розділах і збільшити час їх перебування на ресурсі.

Від чого залежить вартість?

Вам слід пам'ятати, що ціна на збір семантичного ядра залежить від кількості контенту. Найбільш низька вона в односторінник, а в великих каталогах товарів або інтернет-магазинів - вартість вище.

Компанія Neo Agency допоможе створити ефективне семантичне ядро, яке дозволить поліпшити якість сайту, його позиції в пошуку і привести ще більше потенційних клієнтів.

ЗАМОВИТИ ЗБІР СЕМАНТИЧНОГО ЯДРА

 

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

    НАШІ КЛІЄНТИ