SMM просування

Соціальні мережі є невичерпним джерелом користувачів для вашого бізнесу.

Сьогодні кожен другий житель планети має акаунти в соцмереж і заходить в них по кілька разів на день.

За статистикою візити користувачів на сторінки в Facebook або Instagram відбуваються в 4 рази частіше, ніж звичайний серфінг в інтернеті. Це означає, що в соціальних мережах про ваш продукт дізнається набагато більше людей, ніж при перегляді контекстної реклами.

Маркетинг в соціальних мережах вимагає як стратегічного підходу, так і креативності. Успішне і поетапне smm просування в соціальних мережах призведе на ваш сайт зацікавлену цільову аудиторію і дасть можливість знайти нових клієнтів.

Навіщо вам потрібно просування в соціальних мережах

Рушійною силою smm просування в Instagram або Youtube є впровадження потужного вірального контенту. Ця стратегія в поєднанні з трендовими матеріалами і застосуванням айдентики допоможе вам опинитися далеко попереду конкурентів, які використовують тільки інструменти SEO.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ SMM ПРОСУВАННЯ

ЗАЛУЧЕННЯ НОВОЇ АУДИТОРИИ

ЗБІЛЬШЕННЯ БЕЗКОШТОВНОГО ТРАФІКУ

ПІДВИЩЕННЯ АВТОРИТЕТУ БРЕНДА

Ціна на smm просування залежить від того наскільки широку аудиторію ви збираєтеся охопити і який тип контенту - текстовий, графічний або відео - будете використовувати.

ЕТАПИ РОБОТИ ПО SMM ПРОСУВАННЮ

Підготовка та аналіз

Ми проведемо аналіз вашого продукту і порівняння його з аналогічними продуктами конкурентів. В результаті ви дізнаєтеся, наскільки унікально пропозицію і скільки потенційних клієнтів ви зможете отримати.

Розробка стратегії

Ми розробимо індивідуальну стратегію просування ваших товарів і послуг і підберемо найкращі інструменти для її реалізації та підвищення проактивности користувачів. В результаті, інформація про ваш бренд проникне до різних соціальних груп населення, а ви зможете оцінити ефективність стратегії на кожному етапі виконання.

Наповнення контентом

Сторінки в соціальних мережах оновлюються кілька разів на день - набагато частіше, ніж на сайтах компаній. Грамотний план їх постійного оновлення в рази підвищить впізнаваність вашого бренду або товару.

Рекламне просування

SMM менеджери нашої компанії забезпечать вам якісну упаковку бізнесу і просування продукту з будь-яких пріоритетів ЦА - статтю, віком, а також інтересам в фейсбуці або інстаграме.

Тестування та оптимізація

В результаті тестування ви отримаєте повну картину того як працює ваш Social Media Marketing і який прибуток він може принести. Якщо ви приймете рішення про масштабування її в інші мережі, ми зможемо змінити формат матеріалами і адаптувати наявний контент до Твіттеру або ютуб.

ХТО ПРАЦЮЄ НАД ПРОЕКТАМИ

SMM-СТРАТЕГ

 • виявлення цілей і завдань клієнта;
 • аналіз ніші, конкурентів;
 • розробка SMM-стратегії – повний план просування вашої компанії в SMM.

SMM-МЕНЕДЖЕР

 • створення контент-плану;
 • узгодження публікацій;
 • розміщення контенту;
 • робота зі зворотним зв’язком;
 • звіт про роботу.

АККАУНТ-МЕНЕДЖЕР

 • координація роботи агентства та клієнта;
 • документообіг;
 • взаєморозрахунок.

КОПИРАЙТЕР

 • креативні ідеї та залучення за допомогою контенту.
 • написання текстів по ТЗ;

ДИЗАЙНЕР

 • візуальне оформлення профілю за затвердженою стратегії;
 • створення контенту для постів в профілі і Sories.

ТАРГЕТОЛОГ

 • створення, розміщення, аналіз і оптимізація рекламних оголошень;
 • звіт про ефективність роботи.

УСПІШНЕ SMM ПРОДВИЖЕНИЕ РАЗОМ З NEOAGENCY

Протягом останніх трьох років компанія NeoAgency провела двісті впроваджень різних продуктів в усі соціальні мережі. Ми володіємо власним штатом маркетологів, таргетологов, дизайнерів, копірайтерів в Україні.

Зв’язавшись з нами, наші менеджери підкажуть, скільки коштує smm просування вашого продукту і назвуть відповідні для нього соцмережі.

Ви можете замовити smm просування в Одесі, зателефонувавши в нашу компанію, і вже завтра отримати з соцмереж тисячі потенційних клієнтів для вашого бізнесу.

ЗАМОВИТИ SMM ПРОСУВАННЯ

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

  НАШІ КЛІЄНТИ