Технічний аудит сайту

Будь-який веб-ресурс являє собою досить складний механізм. Він повинен працювати відповідно до певних норм і забезпечувати щосекундне виконання поставлених завдань. Технічний аудит сайту дозволяє оцінити якість коду та основних параметрів, якими володіє будь-який сайт - будь то особистий блог, великий портал або навіть сайт з однією сторінкою.

Технічний SEO аудит є необхідною основою для подальшого аналізу текстового та графічного контенту. Він дозволить навіть невеликого ресурсу мати хороший шанс досягти топа в пошуковій видачі.

Що таке технічний seo-аудит

Технічний аналіз сайту включає кілька напрямків, але основне його завдання - це поліпшення взаємодії контенту, користувачів і пошукових систем.

Підвищення рейтингу в пошукових системах випливає на розв'язання проблем зі структурою або технічним дизайном сайту. Наприклад, деякі сторінки можуть бути нестабільні, а швидкість їх завантаження низька. На сторінці може бути відсутнім належна настройка технічних атрибутів, таких як заголовки й теги, правильне форматування або структура внутрішніх посилань.

Технічний сео аудит сайту так само важливий для оптимізації, як і коригування контенту, установка високоякісних посилань або безперервне підвищені посилальної маси. Тому, коли мова заходить про SEO-аналіз вашого сайту, вважається, що технічна пошукова оптимізація є його основою.

Тільки після аналізу можна гарантувати, що технічний аспект відмінно продуманий, а, відповідно, буде досягнутий успішний прогрес в рейтингу пошукової видачі.

Кращі посилання і найдосконаліший інтернет-маркетинг нічого не приносять, якщо ваша сторінка не може піднятися з-за технічних помилок.

Відмінність технічного від інших видів аудиту

Технічний seo-аудит сайту націлений на певні пріоритети. У його завдання не входить аналіз зручності користування відвідувачами, актуальність дизайну або стратегії маркетингу. Найголовніше, що він забезпечує, це нормальну роботу в інтернеті та відповідність правилам взаємодії з роботами Яндекс і Google.

Також слід пам'ятати, що успішне сканування сайту, відсутність помилок і стабільність проєкту як єдиного цілого є першим етапом його подальшого розвитку. Навіть якщо у вас кращі ціни у світі, мегабайти вірусного контенту і креативні фотографії, це нічого не дасть, якщо ресурс буде працювати, як попало.

Перевірки функцій в технічному аналізі сайту

Існують певні норми, за якими повинен проводитися аналіз:

 • Перевірка структури ресурсу і нормальних переходів по сторінках, розділах і категоріях.
 • Перевірка нормальної верстки (корекція помилок в мові HTML і CSS - каскадних таблицях стилів).
 • Перевірка швидкості завантаження ресурсу (виявлення і полегшення важких ділянок ресурсу).
 • Перевірка нормального формування URL сторінок на ресурсі.
 • Перевірка якості хостингу і доменного імені.
 • Перевірка окремих ділянок ресурсу, створених за допомогою Flash, Ajax або Java.
 • Перевірка нормальної роботи 404 помилки.
 • Перевірка всіх налаштувань індексування сайту.
 • Перевірте налаштування серверу.
 • Перевірка роботи інших показників, наприклад, додаткових галерей, систем розрахунків, настройки мовних версій або інших плагінів.

Як ми бачимо, система технічного аналізу досить багатостороння та охоплює ряд специфічних функцій. Однак саме їх комплексна оцінка забезпечує формування вказівок щодо виходу ресурсу в топ.

Тільки після того, як він буде проведений, слід приймати рішення про стратегію наповнення контентом і загальному маркетингу в Інтернеті.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІЧНИЙ АУДИТ САЙТУ

 

Заповніть форму або зв’яжіться з нами по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і вирішать завдання будь-якої складності.

Більше інформації за телефонами:

(063) 1-808-707

(067) 760-40-16

Телефонуйте або надсилайте заявку через форму прямо зараз!

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

  НАШІ КЛІЄНТИ